Онлайн курс підвищення кваліфікації для фахівців, які працюють у закладі середньої освіти з дитиною з ООП в умовах інклюзивного навчання. Курс відбувається у дистанційній формі у двох форматах - теоретичному (8 годин /0,26 кредитів) та науково-практичному (16 годин / 0,53 кредитів).

На семінарі увагу буде приділено технології складання ІПР, застосуванню МКФ-ДП у плануванні корекційно-розвиткової роботи, діагностичному маршруту дошкільника, принципам реалізації ІПР в умовах роботи Команди психолого-педагогічного супроводу.

Вартість участі у курсі - до 800 грн. 

Для надання доступу до курсу - зверніться за телефоном 0503809538


Онлайн курс підвищення кваліфікації для фахівців, які працюють у закладі дошкільної освіти з дитиною з ООП в умовах інклюзивного навчання. Курс відбувається у дистанційній формі у двох форматах - теоретичному (8 годин /0,26 кредитів) та науково-практичному (16 годин / 0,53 кредитів).

На семінарі увагу буде приділено технології складання ІПР, застосуванню МКФ-ДП у плануванні корекційно-розвиткової роботи, діагностичному маршруту дошкільника, принципам реалізації ІПР в умовах роботи Команди психолого-педагогічного супроводу.

Вартість участі у курсі - до 800 грн. 

Для надання доступу до курсу - зверніться за телефоном 0503809538

Відеокурс створено як додаток до книги  КОМПАНЕЦЬ Н.М. «Моделювання ІПР дошкільника з особливими освітніми потребами»

У курсі подано модель складання Індивідуальної програми розвитку дитини дошкільного віку з особливими освітніми потребами в умовах інклюзивного навчання. Модель предствлено у  вигляді алгоритму поетапного складання ІПР. Особливу увагу приділено етапу діагностики  (Діагностичний маршрут дошкільника) та створення  індивідуальних освітніх планів відповідно Базового компоненту дошкільної освіти.

Для перегляду зареєструйтеся на сайті http://edu.mir-detej.kiev.ua/ (без реєстрації неможливо дати доступ) і повідомте адміністратора на ел.пошту det.psiholog@gmail.com

Вартість перегляду відеосемінару - 50 грн.
Для тих, хто придбав книгу - безкоштовно.