Курсы обучения для родителей и специалистов по организации инклюзивного обучения детей с особыми образовательными потребностями в общеобразовательном пространстве

Відеокурс ствоено як додаток до книги  КОМПАНЕЦЬ Н.М. «Моделювання ІПР дошкільника з особливими освітніми потребами»

У курсі подано модель складання Індивідуальної програми розвитку дитини дошкільного віку з особливими освітніми потребами в умовах інклюзивного навчання. Модель предствлено у  вигляді алгоритму поетапного складання ІПР. Особливу увагу приділено етапу діагностики  (Діагностичний маршрут дошкільника) та створення  індивідуальних освітніх планів відповідно Базового компоненту дошкільної освіти.

Для перегляду зареєструйтеся на сайті http://edu.mir-detej.kiev.ua/ (без реєстрації неможливо дати доступ) і повідомте адміністратора на ел.пошту det.psiholog@gmail.com

Вартість перегляду відеосемінару - 50 грн.
Для тих, хто придбав книгу - безкоштовно.

Пірміда навчання Вільямса та Шеленбергера - основа не тільки для пояснення, в якому порядку відбувається розвиток диини. Це - основа для побудови індивідуальної програми розвитку дитини, яка навчається в умовах інклюзії.

Цей курс є фрагментом курса для педагогів та батьків "Аутизм: психолого-педагогічний супровід в умовах інклюзивного навчання"